חדש מ"אדוויס" – ארונות תקשורת מוגנים מפני רעידות אדמה.

הגנה מפני רעידות אדמה-  ארונות תקשורת מוגנים 

רעידות אדמה בישראל ע"פ מומחים היא רק עניין של זמן. ולכן מחויב מהמציאות לנקוט בכל צעד אפשרי אשר יצמצם את הנזק ויאפשר התחלת / חזרה לשגרת עבודה בזמן הקצר ביותר.

כידוע, סביבת העבודה של מרבית הארגונים (קטנים וגדולים) הינה ממוחשבת, ולכן

רעש / רעידת אדמה בסדר גודל בינוני עלולה להשבית לזמן בלתי צפוי את העבודה השוטפת והחיונית ביותר בסביבה ממוחשבת כתוצאה מקריסת חדרי / ארונות השרתים .

פרסום

בנוסף לנזקי הרעש (חמרה שתינזק או תצא מכלל שימוש) ייתכן מחסור בחמרה מחשבים/ שרתים וכו' ולכן גם שיקול זה צריך להילקח במסגרת שיקולי ההתאוששות מאסון.

בנוסף למערכות הגיבוי והשרידות הקיימת בכל ארגון, מקובלת הגנה נוספת וחשובה ביותר   (הקו הראשון ובמסגרת תכנית התאוששות מאסון ) היא ארון שרתים מחוזק ומוגן בפני רעידות אדמה / רעשי אדמה.

הערכה היא כי החברות הגדולות ביותר משקיעות בין 2% ל־4% מתקציב טכנולוגיית המידע שלהן על תכנון התאוששות מאסון, במטרה למנוע הפסדים גדולים יותר במקרה שהעסק לא יכול להמשיך לתפקד בשל אובדן של תשתית טכנולוגיית המידע והנתונים. מתוך החברות שבהן היה אובדן גדול של נתונים עסקיים, 43% מעולם לא נפתחו מחדש, 51% נסגרו תוך שנתיים ורק 6% ישרדו בטווח הארוך.

המשכיות עסקית לאחר אסון הינה גורם חשוב ביותר. מרכיב הזמן ( חזרה לעבודה ) הוא קריטי ביותר.

חזרה לשגרת עבודה מהירה ואספקת תמיכה, שירות ללקוחות ולצרכי הארגון הפנימיים מהווה גורם חשוב ביותר.

על מנת למזער את הנזקים מתכננים ארגונים את אופן ההתמודדות במקרה אסון באמצעות ביצוע עבודות המחשוב במרכז מחשבים אחר. במקרים רבים כמות משאבי המחשב וכמות המשאבים הלוגיסטיים העומדים לרשות הארגון באתר החלופי קטנים מכמות המשאבים באתר בו התרחש אירוע האסון, כתוצאה מכך עלול הארגון להידרש לוותר על חלק מהמערכות ולספק רמת שירות נמוכה יותר במערכות אחרות. קביעת העדיפויות, כלומר: ההחלטה אילו מערכות יפגעו ובאיזו מידה היא חלק מתוכנית ההתאוששות מאסון. תהליך ההתאוששות הוא תהליך האורך זמן. בזמן ביצוע תהליך ההתאוששות עשויים לא להינתן כל השירותים או חלק מהשירותים. החזרה למתן שירותים היא הדרגתית.

טווח הזמן הנדרש להפעלה מחדש של מערכות המחשוב העסקיות יכול לקחת ימים ושבועות, ארון מתאים לפי Belcore GR-63-CORE Zone 4 ישמור על השרתים המותקנים בו טוב יותר, יבטיח הישרדות טובה יותר וייתן הגנה נוספת בעת התרחשות רעש אדמה כשהציוד המחשובי המותקן בו יוגן באמצעות ארון ייעודי ורתום לרצפה.

במסגרת תכנית DRP (תכנית התאוששות מאסון) ארון תקשורת עמיד ומוכח הינו קו הגנה ראשון וחשוב מאד שכל מנהל צריך לקחת בחשבון במסגרת תכנית התאוששות מאסון רעידת אדמה.

%d7%9e%d7%a4%d7%94-%d7%a8%d7%a2%d7%99%d7%93%d7%95%d7%aa

פרסום

לחברת אדוויס  ארון שרתים / תקשורת  העונה ומוכח (מסמך בדיקות יסופק ע"פ דרישה) לעמידה ברעידות אדמה לפי דרישות  Belcore GR-63-CORE Zone 4 העונה לאזורי רעש  כגון קליפורניה ארה"ב. ראה איור / מפה עם ציון דרגות רעש לפי אזורים –

לפרטים נוספים ניתן לפנות לנאור לוי 052-8896262 [email protected]

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

2 ענקיות תעשיית השבבים העולמית חשפו יחדיו חידושים פורצי דרך

3 באפריל 2024

כנס לרגל יום היוניקורן הבינלאומי

3 באפריל 2024

חוק רישוי סביבתי שמוביל המשרד להגנת הסביבה, הוא צעד משמעותי להפחתת זיהומים ...

3 באפריל 2024

זוכי אות רמון תשפ״ד

3 באפריל 2024

100 מיליון ₪ להאצת מחקר יישומי

21 במרץ 2024

מהפכה: תוך 10 שנים כל הצעצועים יהיו מחומרים ממוחזרים .

18 במרץ 2024

2 ענקיות תעשיית השבבים העולמית חשפו יחדיו חידושים פורצי דרך

3 באפריל 2024

כנס לרגל יום היוניקורן הבינלאומי

3 באפריל 2024

חוק רישוי סביבתי שמוביל המשרד להגנת הסביבה, הוא צעד משמעותי להפחתת זיהומים ...

3 באפריל 2024

זוכי אות רמון תשפ״ד

3 באפריל 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים