ROBOTIZE, חטיבת הרובוטיקה של מיטווך, חתמה על שותפות אסטרטגית עם SoftBank Robotics

בעקבות החתימה תחל ROBOTIZE למכור בישראל את Whiz, רובוט שיתופי (קובוט) לשאיבת אבק ולטאטוא רצפות, המיועד לניהול מתקנים ארגוניים/תעשייתיים, לקבלני ניקיון ולמלונות.

———————-

20 באפריל 2021, תל אביב – SoftBank Robotics EMEA (SBR) מקבוצת SoftBank Robotics, מובילה עולמית בתחום פתרונות הרובוטיקה, חתמה על שותפות אסטרטגית עם מיטווך, חברת טכנולוגית המידע הוותיקה בישראל. במסגרת ההסכם, תספק החברה לשוק הישראלי באמצעות ROBOTIZE, חטיבת הרובוטיקה של מיטווך, את הרובוטים של SBR. המוצר הראשון שישווק בישראל הוא ה- Whiz, רובוט הניקיון התעשייתי הראשון באירופה, המיועד ללקוחות בתחום ניהול המתקנים (FM), קבלני ניקיון ובתי מלון.

מדובר בשותפות נוספת בשורה של שותפויות חדשות שעליהן חתמה SBR בחודשיים האחרונים, באזור אירופה, המזרח התיכון ואפריקה, בעקבות המשך העלייה בביקוש ל-Whiz, שלמעלה מ-16,000 יחידות שלו פועלות כעת בעולם.

פרסום

"אנו מתמחים במחשוב כללי ומותאם ובפתרונות טכניים מתוחכמים" אומר ד"ר דדי מיטווך, מנכ"ל מיטווך. ROBOTIZE", חטיבת הרובוטיקה שלנו, ומובילה בשוק ההטמעות המקומי של פתרונות רובוטיקה, צופה ל-Whiz פוטנציאל רב ביצירת שינוי משמעותי עבור לקוחותינו. עקב מגפת הקורונה, יש בישראל צמא אמיתי לחדשנות ולשיפור של ביצועי הניקיון וההיגיינה. Whiz יאפשר לחברות ניהול מתקנים ולקבלני ניקיון לעמוד בהסכמי רמת שירות, להתעלות עליהם ולהציג את הנתונים שמוכיחים זאת. אנחנו שמחים להביא להם עכשיו את Whiz."

Whiz הוא קובוט ניקיון אמין וקל לשימוש עם ניידות אוטונומית, שמיועד לשאיבת אבק ולטאטוא רצפות. הוא מתפקד לצד צוותי ניקיון מסחריים, מטפל במשימות נשנות ועתירות מאמץ של שאיבת אבק על שטחי רצפה גדולים, ומפנה את העובדים להתמקד במשימות עם ערך גבוה שמחוללות שינוי אמיתי במתן השירות ובשביעות רצון הלקוח, כמו לדוגמה, ניקוי של משטחים קשים, כמו ידיות של דלתות ולחצנים של במעליות, החיוני למניעת הדבקה בקורונה.

 

Whiz מסוגל לנקות עד 500 מ"ר לשעה, ומחזור טעינה מלא מאפשר לו לכסות עד 1,800 מ"ר. ביצועי הניקיון שלו יותר יעילים ועקביים בהשוואה לשיטות המקובלות של צוותי הנקיון המשתמשים בשיטת "Spot Cleaning", כדי לכסות שטחי רצפה גדולים.

 

לדברי סטפנו בנסי, מנכ״ל SoftBank Robotics EMEA: "אנחנו תמיד שמחים לעבוד עם חברות מתקדמות שמספקות שירותים מתקדמים ומסייעות ללקוחות להתמודד עם תקופה מאתגרת במיוחד. ROBOTIZE של מיטווך עונה על ההגדרה הזאת במדויק. עם המשך ההשפעה המשבשת של המגפה על המשק והעסקים אנו חווים גידול מתמשך בביקוש לרובוטים שלנו ול- Whiz יש כאן תפקיד חשוב: לפנות את עובדי הניקיון להתמקד בשטחים עתירי תנועה ומגע, כמו גם לפצות על חברי צוות נעדרים. קבלני הניקיון ומנהלי המתקנים מתמודדים כיום עם לחץ עצום לשפר את הביצועים והעקביות של הניקיון, לוודא שהבניינים באחריותם בטיחותיים והיגייניים ולעודד אנשים לשוב לעבוד."

 

על מיטווך ובניו

י.א. מיטווך ובניו פועלת בישראל מאז שנת 1933, והיא המפיצה הבלעדית בישראל של NCR ו-Teradata, בנוסף על מותגים וחברות ידועים אחרים. מיטווך מתמחה בפתרונות מחשוב מותאמים וכלליים, בפתרונות שירות עצמי, בפתרונות לאחסון נתונים, בפתרונות תקשורת ובפתרונות רובוטיקה – על כל רכיביהם. מיטווך מטפלת בשלבי התכנון, השיווק, ההטמעה והתחזוקה של מערכות בתחומי המומחיות שלה, ומבצעת פרויקטים בתחומים אלה, לרבות חומרה, תוכנה, פיתוח, אינטגרציה, שירות, הטמעה והדרכה. למיטווך יש מסורת ארוכה של מחויבות לאיכות ולמצוינות. על ציבור הלקוחות הרחב של מיטווך נמנים הרבה ארגונים וחברות, ביניהם כמה מהמובילים הגדולים בשוק במגוון ענפים בישראל (רפואה, לוגיסטיקה, ממשלה, פיננסים, חינוך, אירוח, קמעונאות, טלקומוניקציה ועוד).

"Robotize" היא ערוץ הרובוטיקה של י.א. מיטווך ובניו, אשר מאפשר לחברה להציע ללקוחותיה פתרונות מתקדמים וחדשניים של רובוטיקה, קובוטיקה (רובוטיקה שיתופית) ואוטומציה במגוון תחומים, למשל: ניקיון, משלוחים, חיטוי, נוכחות מרחוק ועוד.

 

על SoftBank Robotics EMEA

SoftBank Robotics EMEA מספקת חדשנות לענפי הניקיון וניהול המתקנים באירופה. מוצרי הניקיון האוטומטיים שלה מאפשרים לקבלני ניקיון ליישם גישה יותר חכמה ובת-קיימא למתן השירותים, באמצעות טכנולוגיות חדשות ומודלים עסקיים גמישים וזריזים. המוצרים נועדו לתמוך בעובדי ניקיון ולהעצים אותם בעבודה שלהם, בכך שהם חוסכים מהם משימות מאמצות או נשנות, ומאפשרים להם להקדיש את זמנם למשימות עם ערך רב יותר.

 

פרסום

SoftBank Robotics EMEA נמנית על קבוצת SoftBank Robotics, מובילה עולמית בתחום פתרונות הרובוטיקה. SoftBank Robotics ממשיכה לחקור ולהביא ליישום מסחרי פתרונות רובוטיקה, שעוזרים לעשות את החיים קלים, בטוחים, מקושרים ומיוחדים יותר.

 

 

סרטון:

 

https://www.youtube.com/watch?v=xABlYQsjnss

 

Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

דאסו סיסטמס בתערוכת האנובר: תהליכי ייצור גמישים באמצעות חוויות תאום וירטואל...

10 באפריל 2024

תכונות התמנון לפיתוח רובוט לעבודות מיוחדות.

6 במרץ 2024

סוגי הטכנולוגיות בתעשיית הפלסטיק

17 בדצמבר 2023

ההטמעה של טכנולוגיות מתקדמות בתעשייה החכמה

17 בדצמבר 2023

יפן- נפלאות הטכנולוגיה של היום יום
הדפסת דגל ישראל הגדול בעולם בתל ממד נשבר שיא גינס עולמי.
דאסו סיסטמס בתערוכת האנובר: תהליכי ייצור גמישים באמצעות חוויות תאום וירטואל...

10 באפריל 2024

תכונות התמנון לפיתוח רובוט לעבודות מיוחדות.

6 במרץ 2024

סוגי הטכנולוגיות בתעשיית הפלסטיק

17 בדצמבר 2023

ההטמעה של טכנולוגיות מתקדמות בתעשייה החכמה

17 בדצמבר 2023

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים