דאסו סיסטמס בתערוכת האנובר: תהליכי ייצור גמישים באמצעות חוויות תאום וירטואלי ואוטומציה מבוססת רובוטים

בתערוכת האנובר, שתתקיים השנה בתאריכים 22-26 באפריל 2024, דאסו סיסטמס תציג את הרלוונטיות של חוויות התאומים הוירטואליים ואוטומציה מבוססת עבור חברות תעשייתיות, שמעוניינות להיות תחרותיות ברמה הגלובלית, במיוחד על רקע מחסור במיומנויות ובכח אדם.

באולם 17, דוכן E16, תדגים דאסו סיסטמס, חברת המדע והטכנולוגיה, באמצעות פלטפורמת 3DEXPERIENCE שלה, את היתרונות של דיגיטליזציה מקצה לקצה, כולל שילוב של רובוטים אוטונומיים ניידים (AMRs) לייצור גמיש, בשיתוף עם OMRON, מחברות האוטומציה המובילות בעולם.

חלק ממה שתציג דאסו סיסטמס עם OMRON  יהיה Asset Administration Shell (AAS), ביזמת איגוד התאומים הוירטואליים בתעשיה (IDTA) במטרה לתמוך בסטנדרט עמיד לרגולציות להעברת דאטה בעולם הייצור. האינטראקציה של גוף זה עם פלטפורמת 3DEXPERIENCE, תודגם באמצעות מפעל ייצור גמיש, כשהמטרה היא לייעל את שרשראות הערך וליצור מודלים עסקיים חדשים, ולקדם באופן אקטיבי את הסטנדרטיזציה של העולם התעשייתי הדיגיטלי.

חוויות תאומים וירטואליים מפשטות תהליכי ייצור

פרסום
פרסום

המצגת המשותפת לדאסו סיסמטס ול- OMRON כוללת רצפת ייצור עם רובוטים ניידים אוטונומיים, כולל 4 תחנות של תהליכי ייצור. בדוכן, מקבלי החלטות ומנהלים בתעשייות הייצור יגלו כיצד חוויות התאומים הוירטואליים מפשטות את התהליכים מתכנון מפעל לאופרציה ומאפשרות יותר יעילות וגמישות. לדוגמא:

  • תכנון מערכת בשלב הפריסייל: קווי ייצור ניתנים לתכנון מראש בתלת מימד בפלטפורמת 3DEXPERIENCE. זה מבטיח שמכונות חדשות ורובוטים ניידים מתאימים למבנה וממוקמים בצורה אופטימלית, למשל מבחינת אספקת חשמל ושבילי הליכה. השימוש בתאום וירטואלי מאפשר יותר גמישות ויעילות באמצעות הדמיות רובוט ותכנון workflows חדשים.
  • הטמעה וירטואלית: כדי להבטיח אינטגרציה חלקה, ניתן לבצע, תחילה, סימולציה וירטואלית של ה-workflows ולבחון תרחישים שונים – לפני ההתקנה הפיזית. כך ניתן לזהות שגיאות בתהליך הבקרה וצווארי בקבוק בשלב מוקדם. בדרך זו חברות נהנות מזמני התקנה קצרים יותר ומתהליכים יעילים יותר.
  • ניהול: ככל שצי הרובוטים הניידים גדול יותר, כך הבקרה וניהול התפעול מורכבים יותר. התאום הוירטואלי בפלטפורמת 3DEXPERIENCE משמש כמרכז בקרה. הוא מחבר נתוני תפעול, כמו מדדי ביצוע מרכזיים ונתונים מהממדים הפיזיים של האופרציה, בזמן אמת, כדי לספק את תמונה רחבה.
  • שירות לאחר מכירה: תאום וירטואלי ספציפי, המותאם באופן אינדיבידואלי לצרכי הלקוח, מאפשר תחזוקה מבוססת נתונים, בת קיימא עם יכולת לחזות מראש. נתונים שמגיעים מן החיישנים עוברים עיבוד באמצעות בינה מלאכותית ולמידת מכונה כדי לזהות ולתקן כשלים פוטנציאליים בשלב מוקדם. תחזוקה מתוכננת ופרואקטיבית מצמצמת דאון-טיים למינימום. ניתן לשלב גם טכנולוגיית מציאות רבודה. הסביבה האמיתית נצפית באופן מלא וללא הגבלה ומידע וירטואלי נוסף – בצורה של חלון צפייה מורחב – מוקרן אל תמונת המצלמה של מחשב, טאבלט או סמארטפון. זה מאפשר אבחון מדויק, ומקצר את זמני התיקון.
Print Friendly, PDF & Email

פה יבוא באנר

תודה שאתם מבקרים בפורטל "טכנו נט". טכנו נט נט היינו פורטל מקצועי ומקיף לתחום הטכנולוגיה והתעשייה באתר תוכלו למצוא אינפורמציה מקצועית שחשובה לכם ומאגר ספקים גדול מתחום המתכת,פלסטיק, זיווד ואריזה, הייטק, אוצומציה וסייבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

"כ-30% ממשימות מטוסי הקרב מבוצעות כיום על ידי כטב"מים" - ועידת הכטב"מים הבי...

3 ביולי 2024

בחירת הקומפרסור המתאים למכונת ניקוי חול: מדריך מקיף

29 במאי 2024

דאסו סיסטמס בתערוכת האנובר: תהליכי ייצור גמישים באמצעות חוויות תאום וירטואל...

10 באפריל 2024

תכונות התמנון לפיתוח רובוט לעבודות מיוחדות.

6 במרץ 2024

סוגי הטכנולוגיות בתעשיית הפלסטיק
ההטמעה של טכנולוגיות מתקדמות בתעשייה החכמה
"כ-30% ממשימות מטוסי הקרב מבוצעות כיום על ידי כטב"מים" - ועידת הכטב"מים הבי...

3 ביולי 2024

בחירת הקומפרסור המתאים למכונת ניקוי חול: מדריך מקיף

29 במאי 2024

דאסו סיסטמס בתערוכת האנובר: תהליכי ייצור גמישים באמצעות חוויות תאום וירטואל...

10 באפריל 2024

תכונות התמנון לפיתוח רובוט לעבודות מיוחדות.

6 במרץ 2024

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

כדי להיות תמיד מעודכנים